Tms Teknoloji Yönetim Sistemleri

Son Projelerimiz

KARAOSMANOĞULLARI VİLLALARI

Urla İskele'de bulunan 12 Eşsiz Villa'dan oluşan Karaosmanoğlu Konakları; konumu, büyüleyici panoramik deniz manzarası, mimari üslubu ve teknolojiyle bezenmiş yaşam alanlarını rahat ve sıcak çizgileri ile sizlerle buluşturuyor.

 

Karaosmanoğlu Konakları, 2 kat ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 3192 m2 kapalı alanı olan konakların her bir villası 357 m2 brüt geniş yaşam alanları ve iç - dış dizaynında kullanılan 1. sınıfı ithal malzemelerle sizlere kaliteli ve konforlu bir hayat sunuyor.

 

Modern mimari, rahat yaşam alanları, "Elagant stil", sonsuzluk havuzu, zen bahçesi ve bol peyzaj alanıyla yaz - kış yaşayabileceğiniz Karaosmanoğlu Konakları, güvenli ve konforlu bir hayat için gerekli tüm vasıfları bünyesinde barındırıyor.

 

Tamamı sonsuz havuzlu, deniz ve gün batımı manzaralı 12 Eşsiz Villa...
 

GMH İNŞAAT'ın KARAOSMANOĞULLARI Projesin de BERKER&HAGER Technology sistem çözümleri ile TMS 'yi tercih etti. 12 özel villayı bir araya getiren bu projenin; Network altyapı ile ev otomasyonu projelendirme, Berker&Hager Anahtar&Priz ürünleri, kurulum ve devreye alma işlemleri TMS 'nin uzman sistem tasarımcıları elinde şekillenecek. 16 yıllık sektör deneyimimize tekrar güvenen GMH İNŞAAT'a ve BERKER&HAGER'e teşekkür ederiz.

http://www.gmhinsaat.com.tr/karaosmanoglu-konaklari-14
 

Paylaş :

Copyright © 2019 TMS Bina Otomasyon ve Teknoloji Yönetim Sistemleri