Tms Teknoloji Yönetim Sistemleri

Neler Yapıyoruz?

Ticari Alan Otomasyon Sistemleri 

Restaurant & Bar

 

Spor salonları ya da lokantalarda birden fazla televizyon yayınını aynı anda yönetmek biraz karmaşıktır. TMS Teknoloji ile , takımınızın AV sistemini ve ışıkları yönetmesini kolaylaştırır.
 

Bir den fazla televizyonda farklı kaynaklardan HD görüntü oynatın ve hepsini basit, tek bir arayüzden yönetin.
Aydınlatmaları ve iklimlendirme sistemlerini otomatize ederek enerji tasarrufu sağlayın. Tek tuşla tüm binayı açın ve kapanış saatlerinde “Kapanış” tuşuna basarak herşeyin kendisini kapatmasını sağlayarak zamandan tasarruf edin.

 

Toplantı Odası

 

Her toplantı ve sunumda teknoloji gelişiyor. Bazen herşeyin düzgün çalışmasını sağlamak sorun olabiliyor. TMS Teknoloji istediğiniz gibi toplantı odanızı yönetmenize yardımcı olabilir.

Tek dokunuşta sunum için ışıkları kısabilirsiniz. Ekranı ya da projeksiyon cihazını indirebilir ve görüntülü konferans sisteminizi çalıştırabilirsiniz. Saha dışındaki çalışanları görüşmelere dahil edebilmek için yetenekli görüntülü konferans desteği ve basit arayüzü sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

 

Fitness & Spa

 

Fitness merkezleri genellikle çok sayıda TV ve ses sistemi kullanırlar. Aydınlatma, klima ve güvenlik sistemleri de cabası. TMS Teknoloji çözümleri ile yönetimi ele alın ve müşterilerinizin deneyimine odaklanın.

Herhangi bir odadan istediğiniz kaynaktan müziklere erişebilirsiniz. Böylece her eğitmen kendi sınıfının favorilerini seçebilir. Binadaki herhangi bir ekrana istediğiniz kaynaktan HD görüntü gönderebilirsiniz. Su ve enerji tasarrufu için havuzu, jakuziyi ve saunayı programlayabilirsiniz. Tek tuşla her şeyi kapatıp güvenlik sistemini devreye alabilirsiniz.

 

Klinik Ofisi

 

Doktor ve Dişçiler otomasyonun avantajlarını keşfetti. TMS Teknoloji hasta ve çalışanlara hiç beklemedikleri bir konfor sağladı.

Enerji tasarrufu için aydınlatma ve iklimlendirmeleri otomatize edin. Prosedür ihtiyaçlarına göre aydınlatma senaryoları programlayın. Hemşire ve hastalarla iletişim halinde olmak için interkom sistemini kullanın. İyileşmeleri sırasında hastalarınızın kendi eğlecenlerini yönetmelerini sağlayın.

Paylaş :

Copyright © 2019 TMS Kontrol ve Teknoloji Yönetim Sistemleri Ltd. Şti., Tüm Hakları Saklıdır.